Монастирське Богослужіння в суботу Мясопусну, поминання померлих

21 лютого 2020 року, напередодні м’ясопусної поминальної суботи, у домовому Трьохсвятительському храмі Свято-Воскресенського Гурбинського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах було звершено всенічне бдіння з читанням 17-ї кафізми.

Відправу всенічного бдіння очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні братії обителі.

22 лютого 2020 року Божого, у м’ясопусну поминальну суботу у Трьохсвятительському храмі обителі було відслужено Божественну Літургію, яку очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужіння ієродиякона Іллі (Соцького).

По завершенні Божественної літургії архімандрит Онуфрій відслужив Велику панахиду за спокій усіх від віку спочилих православних християн.

Прес-Служба Свято-Воскресенського

монастиря на Повстанських Могилах