Монастирські богослужіння у неділю про блудного сина

Ввечері 15 лютого 2020 року Божого (2 лютого ст.ст.), напередодні неділі про блудного сина, в головному храмі Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських могилах було звершено всенічне бдіння, яке, з благословення намісника, очоли ієромонах Марк (Лісний) у співслужінні ієрмонаха Нектарія (Мчедлідзе) та протодиякона Андрія Бурдика

Всенічне бдіння цього дня вирізняється особливими піснеспівами "На ріках вавилонських..." та "Покаяння відкрий мені двері, Життєдавче...", які сповіщають про наближення часу Великого Посту та закликають до переосмислення свого життя і до покаяння.

У саму неділю про блудного сина, 16 лютого 2020 року Божого (3 лютого ст.ст.), Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого очолив намісник Гурбинської обителі архімандрит Онуфрій (Ляда). Йому співслужили ієромонах Лука (Зань), ієромонах Нектарій (Мчедлішвілі), ієрей Сергій Баранецький, ієродиякон Ілля (Соцький) та протодиякон Андрій Бурдик.

За Літургією традиційно підносилися особливі прохання за мир в Україні та українських воїнів, які волю і незалежність України відстоюють у зоні проведення ООС (АТО).

Проповідь про глибокий зміст притчі про блудного сина, що відображає взаємовідносини між Всемилостивим Богом та грішником, який щиро кається та навертається до Бога, з благословення намісника виголосив протодиякон Андрій.

Після відпусту Літургії до присутніх з повчальним словом звернувся намісник монастиря архімандрит Онуфрій.

Виголосивши повчальне слово отець-намісник привітав клірика Гурбинської обителі ієрея Сергія Баранецького з першою річницею ієрейської хіротонії, побажавши йому Божого благословення та сподвижництва усіх святих у його трудах на ниві Христовій та проповіді Євангелія Правди.

Після уставного многоліття усіх присутніх було помазано благословенним єлеєм.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах