Монастирські богослужіння у день свята Стрітення Господнього

15 лютого 2020 року Божого (2 лютого ст.ст.), у день свята Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, в головному храмі Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських могилах було звершено уставні Богослужіння.

Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого очолив намісник Гурбинської обителі архімандрит Онуфрій (Ляда). Йому співслужили ієромонах Лука (Зань), ієрмонах Нектарій (Мчедлідзе), ієродиякон Ілля (Соцький) та протодиякон Андрій Бурдик.

За Літургією традиційно підносилися особливі прохання за мир в Україні та українських воїнів, які волю і незалежність України відстоюють у зоні проведення ООС (АТО).

На запричасному проповідь про свято Стрітення Господнього з благословення намісника виголосив протодиякон Андрій.

Після відпусту Літургії згідно Уставу духовенством було звершено чин малого освячення води та, згідно української церковної традиції, особливим чином, укладеним святителем Петром Могилою, було освячено свічки, які в народі називають «стрітенськими» та які віряни запалюють у час особливих приватних молитов, зокрема під час негоди, хвороб, душевних переживань чи страждань тощо.

По завершенні богослужінь до присутніх зі словами вітань звернувся намісник монастиря архімандрит Онуфрій. Привітавши усіх зі святом о. Онуфрій виголосив повчальне слово.

Після уставного многоліття вірян було помазано благословенним напередодні за всенічним бдінням єлеєм.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
монастиря на Повстанських могилах