Всенічне бдіння напередодні престольного свята трапезного храму Гурбинського монастиря

Ввечері 11 лютого 2020 року (29 січня ст.ст.), напередодні вшанування пам`яті трьох великих Вселенських учителів і святителів: Василія Великого, Григорія Богослова та Іоана Золотоустого, престольного свята домового трапезного храму Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах, намісник обителі архімандрит Онуфрій (Ляда) очолив відправу святкового всенічного бдіння. Отцю-наміснику співслужив насельник обителі ієромонах Лука (Зань).

Після полієлею присутніх було помазано благословенним за літією єлеєм.

По завершенні богослужіння до присутніх звернувся о.Онуфрій. Подякувавши усім за спільну молитву отець-намісник запросив усіх на завтрашні святкові богослужіння з нагоди престольного свята Трьохсвятительського трапезного храму Гурбинської обителі.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах