Монастирське Богослужіння в неділю про Закхея

02 лютого 2020 року Божого у неділю 33-тю після Пятидесятниці про Закхея  у Гурбинському Свято-Воскресенському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було відслужено божественну літургію.

01 лютого 2020 року Божого, на передодні нелі 33-ої після Пятидесятниці було відслужено всенічне бдіння.

Богослужіння очолив намісник обителі архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієрея Сергія Баранецького та ієродиякона Іллі (Соцького).

На богослужінні звершувалися молитви за перемогу та збереження життя наших воїнів, за мир у нашій Батьківщині.

По завершенні богослужіння  отець Онуфрій виголосив недільну проповідь подякував братії, гостям усім присутнім за спільну молитву та привітав усіх з Воскресним днем.

Також цього дня парафіяни привітали ієромонаха Луку з Днем Народження.

Прес-Служба Свято-Воскресенського

монастиря на Повстанських Могилах