Монастирські богослужіння в день свята Богоявлення

19 січня 2020 року Божого (6 січня ст.ст.), в день свята Богоявлення, Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, у головному храмі Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських Могилах було звершено Божественну літургію святителя Василія Великого.

Богослужіння очолив намісник обителі архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного), ієрея Сергія Баранецького, ієродиякона Іллі (Соцького) та протодиякона Андрія Бурдика.

На запричасному, з благословення намісника, проповідь про сутність свята Богоявлення виголосив о. Андрій.

Цього зимового дня багато вірних прийшли до храму, щоби взяти участь в святочному Богослужінні і набрати Богоявленської води – Святої Агіасми.

Після заамвонної молитви духовенством на середині храму було звершено чин Великого Йорданського освячення води, по закінченні якого отець Онуфрій із братією окропили святою водою всіх присутніх.

На завершення отець-намісник звернувся до вірян з вітальним словом.

За традицією усіх присутніх було помазано освяченим за всенічним бдінням єлеєм.

Прес-служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах