Монастирські богослужіння у Навечір`я Богоявлення

18 січня 2020 року Божого (5 січня ст.ст.), у Навечір`я Богоявлення, у Свято-Воскресенському Гурбинському монастирі було звершено Божественну Літургію святителя Іоанна Златоустоустого, яку очолив намісник обителі архімандрит Онуфрій (Ляда).

Отцю-наміснику співслужили ієромонах Лука (Зань), ієромонах Марк (Лісний) та ієродиякон Ілля (Соцький).

Після Літургії духовенством було звершено чин Великого йорданського освячення води.

Співи за богослужінням виконував братський хор обителі.

По завершенні отець Онуфрій подякував усім присутнім за спільну молитву.

Завтра о 15-00, у день свята Богоявлення, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, Священноархімандрит Гурбинського монастиря, у співслужінні братії обителі та духовенства єпархії звершить чин Великого йорданського освячення води на озері у с. Святе, Здолбунівського району.

Запрошуємо усіх спільно піднести молитви до Господа, почерпнути Божественної благодаті, яка дається нам через Богоявленську воду, та оздоровитися тілесно і духовно!

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах