Архімандрит Онуфрій співслужив митрополиту Переяслав-Хмельницькому і Вишневському Олександру в Спасо-Преображенському храмі Хутора Ясного

15 січня 2020 року Божого (2 січня ст.ст.), у день пам‘яті преподобного Серафима Саровського, з благословення Високопреосвященного архієпископа Іларіона намісник Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських могилах архімандрит Онуфрій (Ляда) співслужив митрополиту Переяслав-Хмельницькому і Вишневському Олександру за Божественною Літургією в Спасо-Преображенському храмі Хутора Ясного. За богослужінням владиці Олександру також співслужили архімандрит Кіріон (Інасарідзе) та запрошене духовенство.

По завершенні Літургії духовенством було проспівано величання преподобному Серафиму Саровському, після чого з вітальним та повчальним словом до вірян звернувся митрополит Олександр.

Духовенство Переяславсько-Вишневської єпархії привітало свого архієрея з Різдвяними святами, після чого зі словами вітання до митрополита Олександра звернувся архімандрит Онуфрій. Подякувавши за запрошення отець-намісник привітав владику з Різдвом Христовим та побажав йому добрих плодів на ниві Господній у новому році.

У свою чергу владика Олександр подякував отцю Онуфрію за спільну молитву та передав йому в дар дві ікони в киотах з частичками мощей святих угодників Божих – святителя Луки Кримського та мучениці Агафії.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах