Монастирське богослужіння у день свята Обрізання Господнього, день пам`яті святителів Василія Великого та Петра Могили

14 січня 2020 року Божого (1 січня ст.ст.), у день свята Обрізання  Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, день пам`яті святителів Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської, та Петра Могили, митрополита Київського і Галицького та всієї Русі, перший день нового 2020-го року за юліанським календарем, у Головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських могилах було звершено Божественну Літургію святителя Василія Великого та молебень на новий рік. Передувала цим богослужінням відправа всенічного бдіння напередодні ввечері 13 січня 2020 року Божого.

Богослужіння очолив намісник обителі архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), протодиякона Андрія Бурдика та ієродиякона Ілля (Соцького).

За Літургією на потрійній ектенії було піднесено особливі прохання за визволення України від нашестя чужинців та благополучне повернення українських воїнів, які захищають волю та незалежність нашої Держави у зоні проведення ООС (кол. АТО), а також за всіх поранених та полонених воїнів, добровольців і громадських активістів.

Наприкінці Літургії духовенством було відслужено молебень на новий рік під час якого підносилися особливі прохання за щасливий і благополучний наступний 2020-й рік для України та її народу.

В кінці молебню з благословення намісника, проповідь виголосив протодиякон Андрій Бурдик.

В свою чергу отець-намісник звернувся до вірян з вітальним словом. Привітавши усіх з новим роком о. Онуфрій привітав усіх іменинників цього дня з днем тезоіменитства (днем ангела) та вручив символічні пам`ятні подарунки.

Завершилися богослужіння уставним многоліттям та традиційним помазуванням усіх присутніх благословенним за всенічним бдінням єлеєм.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах