Анонс: В день свята Богоявлення Архієпископ Рівненський і Осторозький Іларіон очолить освячення води на озері в с. Святе Здолбунівського району

Дорогі у Христі брати і сестри!

Вже третій рік поспіль стало доброю традицією 19 січня, в день свята Богоявлення, Хрещення Господа Бога і Спаса Нашого Ісуса Христа, на Здолбунівщині, саме в тій частині нашого району, де в роки Другої світової війни діяла УПА, в невеличкому, загубленому в лісах селі з унікальною назвою Святе, освячувати воду.

Цього року для нас цей день буде особливим адже богослужіння очолить архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, Священноархімандрит Гурбинського монастиря, у співслужінні братії обителі та духовенства єпархії, у присутності представників органів місцевої влади та поважних гостей.

Також цього святкового дня всіх присутніх будуть пригощати справжнім козацьким кулішем та гарячим чаєм.

Всі будуть мати змогу перевдягнутися та зіргрітись у пункті обігріву.

Дорогі друзі, запрошуємо усіх почерпнути Божественної благодаті, яка дається нам через Богоявленську воду, та оздоровитися тілесно і духовно!

Давайте разом насолодимося прекрасною природою та історичними повстанськими місцями Здолбунівщини.

Захід відбуватиметься за підтримки голови Здолбунівської районної ради Олега Євгеновича Дацюка.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах