Монастирське богослужіння в день пам`яті св. першомученика архидиякона Стефана

9 січня 2020 року Божого, в день пам`яті свято першомученика архидиякона Стефана у Свято-Воскресенськму монастирі на Повстанських Могилах в головному храмі обителі було відслужено Божественну літургію яку очолив з благословення намісника монастиря архімандрита Онуфрія (Ляди) ієромонах Лука (Зань) у співслужінні прот. Тараса Гордона (настоятеля Свято-Михайлівської церкви с. Новосілки), ієромонаха Марка (Лісного) та ієродиякона Іллі (Соцького).

За літургією братія також помолилася за всіма загиблими у авіакатастрофі під Тегераном.

По завершені богослужіння братією монатиря було відслуженно молебень. В кінці зі словами проповіді до вірних звернувся отець Тарас та привітав зі святом всіх присутніх.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"