Різдвяне вітання архімандрита Онуфрія (Ляди)

Христос Рождається!

Ця подія відбулася понад дві тисячі років тому у містечку, назва якого гебрейською означає «Місто хліба». Але той, хто дав цьому містечку таку назву маючи на увазі хліб матеріальний, і мабуть несподівався, що у цьому невеличкому місті Юдиному народиться Христос, який поєднає у собі Божественну і людську природи, Спаситель, який дасть людям новий «Хліб Життя» – духовний.

Жоден розум, жодна людина не в стані осягнути містичну велич та унікальність цієї події. Навіть ангели Божі, які повсякчас біля Престолу Божого на Небесах, не могли цього осягнути, а лише зі страхом і трепетом сповіщали «Слава во Вишніх Богу і на землі мир, в людях благовоління».

Ця подія – це Різдво Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – воплочення Сина Божого задля спасіння усього людства. Різдво Христове сповіщає нам щороку на великому повечір’ї слова «З нами Бог!» і ці слова – це запорука перемоги над усіма видимими та невидимими ворогами. Ці слова вселяють в нас мужність і надію, ці слова підкріплюють нас, бо сам Бог зійшов до нас «із Небес, щоб спасти люд Свій весь», як співає український народ в одній із численних колядок. Ці ж слова утверджують нашу віру в перемогу наших воїнів над окупантами та чужинцями, які сьогодні загарбали частину України.

Нехай ця мужність, надія та віра ніколи не полишає Вас, нехай Різдво Христове сповнює радістю та огортає любов`ю всю нашу велику українську родину! Нехай в світлі зорі Вифлеємської згинуть усі негаразди, які сьогодні панують на землі українській, і запанує мир та злагода!

Щиро вітаю Вас із Різдвом Христовим та бажаю веселих свят і Божого благословення у новому році!

Христос Раждається! Славімо Його!

Архімандрит Онуфрій (Ляда)
намісник Гурбинського