Монастирське богослужіння у неділю 29-ту після П`ятидесятниці

4 січня 2020 року Божого на передодні неділі 29-ої після П`ятидесятниці у головному храмі Свято-Воскресенського монастиря було відслужено всенічне бдіня.

А в сам недільній день 5 січня 2020 року Божого у неділю 29-ту після П`ятидесятниці, в головному храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку чолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієрея Сергія Баранецького та ієродиякона Іллі (Соцького).

По завершенні літургії з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія було проведено подячний молебень з нагоди річниці підписання та вручення Патріашого і Синодального Томосу про автокефалію Православної Церкви України.

“Дорогі владики, отці, брати і сестри!

Рік тому було підписано та вручено Патріаший і Синодальний Томос про автокефалію Православної Церкви України. Цей рік ми прожили у молитві, у спільній праці, у розбудові, у протистоянні зовнішнім та внутрішнім викликам, у зростанні та зміцненні.

Але все це не було би можливим, якби нашу справу не благословив Бог, благодать і сила Якого діє в Церкві. Тож зустрічаючи першу річницю отримання Томосу, маємо піднести подяку Главі Церкви, Господу нашому Ісусу Христу, за всі благодіяння та допомогу, які ми мали за цей час.

Тому благословляю 5 січня, в неділю, в храмах Православної Церкви України після літургії звершити подячні молебні. Нехай Господь прийме нашу подяку і надалі благословляє нашу Помісну Церкву зростанням і утвердженням!”, – йдеться у розпорядженні предстоятеля Церкви.

В кінці молебню отець Онуфрій, виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Прес-Служба Свято-Воскресенського

чоловічого монастиря на Повстанських Могилах