Архімандрит Онуфрій очолив Чин освячення накупольних хрестів у с. Крупове

27 грудня 2019 року Божого, з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона намісник Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських Могилах архімандрит Онуфрій (Ляда) очолив Чин освячення накупольних хрестів храму на честь святої Юліанії княжни Ольшанської с. Крупове Дубровицького району.

Отцю-наміснику співслужили благочинний Дубровицького благочиння протоієрей Данило Ковташ та запрошене духовенство.

Наприкінці богослужіння архімандрит Онуфрій звернувся до присутніх вірян з вітальним словом. Привітавши громаду із успішним завершенням першого етапу будівництва нового храму та освяченням накупольних хрестів отець-намісник зазначив: "Ця подія надзвичайно важлива в житті вашої Свято-Юліаніївської громади Православної Церкви України і ці освячені накупольні хрести є нічим іншим як видимим знаменням того, що з нами Бог! Господь є з нами, з нашою Помісною Православною Церквою, і Він благословив Вашу громаду за такий короткий термін з часу закладення наріжного каменя – неповних три місяці, спорудити стіни нового храму та навіть встановити його купол."

За дорученням Владики Іларіона о. Онуфрій вручив громаді Архієрейську Благословенну Грамоту та побажав успішного та швидкого завершення наступних етапів будівництва.

Довідка:

Свято-Юліаніївська громада с. Крупове Дубровицького району була утворена у серпні 2019 року мешканцями села, які вирішили вийти з-під юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні, головний духовний центр якої знаходиться у Москві, та приєдналась до помісної автокефальної Православної Церкви України, Томос про автокефалію якої був вручений Предстоятелеві ПЦУ Блаженнійшому Митрополиту Київському Епіфанію Вселенським Патріархом Варфоломієм 6 січня 2019 року Божого.

Тоді ж було прийнято рішення про будівництво нового храму на честь святої праведної діви Юліанії княжни Ольшанської – шанованої української святої, чесні нетлінні мощі якої покояться у Ближніх Печерах Києво-Печерської Лаври.

29 серпня 2019 року Божого Високопреосвященіший архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон освятив хрест та наріжний камінь на місці будівництва храму.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах