Монастирське богослужіння у неділю 27-му після П`ятидесятниці

21 грудня 2019 року Божого на передодні неділі 27-ої після П`ятидесятниці у головному храмі Свято-Воскресенського монастиря було відслужено всенічне бдіня.

А в сам недільній день 22 грудня 2019 року Божого у неділю 27-му після П`ятидесятниці та в день пам`яті зачаття прав. Анною Пресвятої Богородиці,  в головному храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку чолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієрея Сергія Баранецького та ієродиякона Іллі (Соцького).

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі.

По завершенні богослужіння братія відслужила недільний молебень і було овсячено спускну ікону Почаївської Божої Матері.

В кінці молебню отець Онуфрій, виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву і помазав освяченим єлеєм біля щойно освячонеї ікони Богородиці.

Прес-Служба Свято-Воскресенського

чоловічого монастиря на Повстанських Могилах