Заупокійне богослужіння в суботу 27-ої седмиці після П`ятдесятниці

Майже рік тому, 9-го лютого 2019 року Божого, відійшов до Господа вірний син українського народу, учасник АТО, ревний християнин, добрий друг і меценат Гурбинської обителі Микола Миколайович Деревчук.

21 грудня 2019 року Божого, в суботу 27-ої седмиці після П`ятдесятниці, на прохання родини покійного з нагоди дня пам`яті його небесного покровителя, який святкувався нещодавно, у Свято-Воскресенському храмі монастиря було звершено заупокійні богослужіння.

Божественну Літургію святителя Іоана Златоустого очолив намісник Свято-Георгіївського монастиря на Козацьких Могилах архімандрит Софроній (Бордюк). Йому співслужили намісник Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) і насельники обителі ієромонах Лука (Зань) та ієромонах Марк (Лісний).

Після Літургії було відслужено панахиду за упокій душі приснопам`ятного раба Божого Миколая.

За богослужіннями молилися родичі, друзі та близькі покійного.

Прес-служба Гурбинського
Свято-Воскресенського монастиря