Монастирське богослужіння у день памяті святої Вмц. Варвари

17 грудня 2019 року, в день памяті святої великомучениці Варвари у Свято-Воскресенськму монастирі на Повстанських Могилах було відслужено Божественну літургію яку очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), протодиякона Андрія Бурдика та ієродиякона Іллі (Соцького).

За літургією були піднесені додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя.

По завершенні Літургії зі словами повчальної проповіді до вірних звернувся отець Онуфрій.

По завершенні Літургії братія відслужила водосвятний молебень та окропила усіх освяченою водою.

На сам кінець отець Онуфрій привітав усіх присутніх зі святковим днем та подякував за спільну молитву!

ДОВІДКА: Джерело Святої Великомучениці Христової Варвари розташоване неподалік монастиря у мальовничому куточку урочища Гурби.

Багато років з нього б`є цілюща кришталево чиста свята вода, яка, за молитвами Святої Великомучениці Варвари, несе людям благодать та зцілення від недугів.

Запрошуємо усіх благоговійно з молитвою споживати цей дар Божий та отримувати через заступництво Великомучениці Варвари здоров`я душі і тіла, просвічення розуму, укріплення душевних і тілесних сил та безмежні щедроти від Всемилостивого Господа!

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"