Монастирське богослужіння у 20-ту неділю після П`ятидесятниці

18 жовтня 2015 року Божого, у Неділя 20-ту після П'ятидесятниці, у Свято-Воскресенському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах намісником обителі ігуменом Онуфрієм (Лядою) було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого. За Літургією йому співслужив клірик Ужгородсько-Закарпатської єпархії диякон Андрій Бурдик.

Під час богослужіння, яке звершувалося у Трьохсвятительському храмі, багато вірних приступило до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворчих Таїн Тіла і Крові Господніх.

Після відпусту Літургії, з благословення намісника монастиря, проповідь виголосив диякон Андрій Бурдик.

По завершенні проповіді, за дорученням козацтва Української Козацької Ліги, о. Андрій вручив о. Онуфрію козацький орден Святого Великомученика Георгія Побідоносця І-го ступеня. Відповідне рішення № 1510-7 про нагородження ігумена Онуфрія (Ляди) було винесено Радою Генеральної Старшини Української Козацької Ліги 14 жовтня 2015 року Божого. У рішенні зазначено:

"Ми, учасники Ради Генеральної Старшини Української Козацької Ліги, що була скликана у древньому княжому місті Львові Генеральним Осавулом у день Свята Покрова Пресвятої Богородиці, 14 числа місяця жовтня року 2015 від Різдва Христового, розглянувши подання Генерального Осавула щодо ігумена Онуфрія (в миру Ляда Тарас Богданович),  одностайно постановляємо:

за вагомий внесок у збереження історії козацтва, розбудову православних святинь та духовних пам’ятників козацької слави, зокрема Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на Козацьких Могилах, за невтомну працю во славу Божу і на благо України, Української Церкви та українського народу

нагородити
намісника Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах

Ігумена Онуфрія (Ляду)

Орденом Святого Великомученика Георгія Побідоносця Першого Ступеня"

Завершилось богослужіння уставним многоліттям та помазуванням благословенним єлеєм.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"