Архімандрит Онуфрій співслужив Архієпископу Іларіону за Божественною літургією з нагоди 5-річчя відновлення чернечого життя у Дубенському Свято-Миколаївському монастирі

Свято-Воскресенський Гурбинський чоловічий монастир на Повстанських могилах

8 грудня, в 25-у неділю після П`ятидесятниці, день віддання свята Введення у храм Пресвятої Богородиці, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон звершив Божественну літургію у Дубенському Свято-Миколаївському чоловічому монастирі. Архієреське богослужіння відбулося з нагоди 5-річчя відновлення чернечого життя в обителі.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужив намісник Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на Козацьких Могилах архімандрит Софроній (Бордюк), намісник Свято-Воскресенського Гурбинського чоловічого монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда), намісник Свято-Миколаївського чоловічого монастиря ігумен Меркурій (Бікіра), намісник Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря ігумен Миколай (Хмарний), благочинний Дебенського міського благочиння протоієрей Василій Лозинський, всечесна братія обителі та запрошене духовенство.

Під час Малого входу владика Іларіон, з благословення Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, возвів ігумена Меркурія (Бікіру) до сану архімандрита. Протоієрей Віктор Максим`юк був удостоєний права носіння митри, протоієрей Тарас Годійчук нагороджений правом носіння хреста з прикрасами, ієромонах Олексій (Тіт) нагороджений правом носіння наперсного хреста, а диякона Димитрій Кецко піднесений до сану протодиякона.

Під час літургії архієпископ Іларіон звершив ієрейську хіротонію над дияконом Ростиславом Олексиним.

Після Божественної літургії архіпастир звернувся до пастви із словами проповідді та звершив молитву за встановлення справедливого миру і перемогу України, яка з благословення Предстоятеля у цей день звершувалась у всіх храмах Православної  Церкви України.

Також архієпископ Іларіон, з нагоди 35-ліття священичого служіння, нагородив клірика монастиря протоієрея Анатолія Матвійчука Митрополичою благословенною грамотою з відзнакою, Дубенський міський голова Василь Антонюк був відзначений орденом святителя Миколая Чудотворця, орденом архістратига Божого Михаїла нагроджений голова Дубенської районої ради Олександр Козак та  Степан і Стефанія Нарембік.

Завершилось архієреське богослужіння уставним многоліттям.