Монастирське богослужіння у неділю 25-ту після П`ятидесятниці

07 грудня 2019 року Божого в суботу ввечері напередодні неділі 25-ї після Пятидесятниці у Трьохсвятительському храмі Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах було відслужено  Всенічне Бдіння.

А в сам недільний день 8 грудня 2019 року Божого у неділю 25-ту після П`ятидесятниці, та день віддання свята Введення в храм Пресвятої Богородиці божественну літургію, яку з благословення намісника обителі архімандрита Онуфрія (Ляди) очолив ієромонах Лука (Зань) у співслужінні ієродиякона Іллі (Соцького).

По завершенні богослужіння з розпорядження Предстоятеля Церкви було проведено молитву за встановлення справедливого миру та перемогу України.

Після молебню отець Лука, прогосив проповідь і подякува присутнім за спільну молитву та привітав усіх парафіян з недільним днем.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
монастиря на Повстанських могилах