Монастирське богослужіння в день свята Введення в храм Пресвятої Богородиці

Ввечері 03 грудня 2019 року Божого, напередодні  свята Введення в храм Пресвятої Богородиці у домовому Трьохсвятительському храмі Свято-Воскресенського Гурбинського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах було звершено святкове всенічне бдіння.

Відправу всенічного бдіння очолив зблагословення намісника монастиря ієромонах Марк (Лісний). Співи за богослужінням виконував братський хор монастиря.

4 грудня 2019 року Божого коли Свята Православна Церква вшановує Введення в храм Пресвятої Владичиці Нашої Богородиці і Приснодіви Марії в цей святковий день у Трьохсвятительському храмі Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських Могилах було відслужено божественну літургію, яку звершив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного), ієрея Сергія Баранецького та ієродиякона Іллі (Соцького).

Також цього святкового дня братія відслужила молебень до Пресвятої Богородиці.

Після молебню намісник виголосив повчальну проповідь привітав усіх присутніх зі святковим днем та помазав усіх присутніх освяченим єлеєм.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах