Свято-Михайлівський храм села Буща відсвяткував своє престольне свято

21 листопада 2019 року Божого (8 листопада за ст.ст.), у день Собору Архистратига Божого Михаїла та усіх Небесних Сил Безплотних, з нагоди престольного свята у Свято-Михайлівському храмі с. Буща  було звершено урочисті богослужіння.

Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого на запрошення настоятеля  храму ієрея Петра Майби очолив з благословення намісника Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських могилах архімандрита Онуфрія (Ляди) ієромонах Лука (Зань) у співслужінні ієрея Тараса Гордона, ієромонаха Марка (Лісного), ієрея Сергія Баранецького та ієродиякона Іллі (Соцького).

На запричасному стиху отець Тарас виголосив повчальну проповідь.

Після Літургії за традицією було звершено святковий молебень та урочистий хресний хід з читанням Святого Євангелія та окропленням вірян святою водою.

По завершенні богослужінь до присутніх з вітальним словом звернувся настоятель храму отець Петро і висловив щиру подяку братії монастиря та усім присутнім священнослужителям, парафіяльному хору і вірянам за спільну молитву.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах