Архімандрит Онуфрій очолив богослужіння з нагоди престольного свята Михайлівського храму с. Здовбиця

21 листопада 2019 року Божого (8 листопада за ст.ст.), у день Собору Архистратига Божого Михаїла та усіх Небесних Сил Безплотних, з нагоди престольного свята у Свято-Михайлівському храмі с. Здовбиця Здолбунівського благочиння було звершено урочисті богослужіння.

Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого на запрошення настоятеля  храму протоієрея Валерія Гелети очолив намісник Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських могилах архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні диякона Гурбинського монастиря Андрія Бурдика та запрошеного духовенства.

На запричасному з благословення о. Онуфрія диякон Андрій виголосив повчальну проповідь.

Після Літургії за традицією було звершено святковий молебень та урочистий хресний хід з читанням Святого Євангелія та окропленням вірян святою водою, які завершилися уставним многоліттям та співом церковного гімну «Боже Великий Єдиний».

По завершенні богослужінь до присутніх з повчальним та вітальним словом звернувся архімандрит Онуфрій. Також отець-намісник подякував настоятелю за запрошення після чого було вручено парафіяльні подяки меценатам та усім, хто ревно трудиться во славу Божу, піклується про красу дому Господнього та дбає про розвиток Свято-Михайлівської парафії.

В свою чергу настоятель храму також привітав усіх зі святом і висловив щиру подяку о. Онуфрію та усім присутнім священнослужителям, парафіяльному хору і вірянам за спільну молитву.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах