Архімандрит Онуфрій співслужив архієпископу Іларіону у селі Боремець

20 листопада 2019 року,  архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, з нагоди 30-ліття освячення Свято-Покровського храму, очолив Божественну літургію у с.Боремець Млинівського району.

Особливості богослужінню у цей день надавало і те, що це перший візит архіпастиря до парафії після її приєднання до Православної Церкви України.

За богослужінням владиці співслужив намісник Свято-Воскресенського Гурбинського монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда), багочинний Млинівського благочиння протоієрей Володимир Левандовський, настоятель храму протоієрей Роман Старик та запрошене духовенство.

Під час Малого входу архієпископ Іларіон, з благословення Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, нагородив протоієрея Романа Старика правом носіння митри.

За літургією було звершено дияконську хіротонію над випускником Рівненської духовної семінарії  Михайло Жуком.

Прикінці богослужіння владика Іларіон привітав громаду із пам`ятною подією в їхньому житті та відзначив активних парафіян Архієреськими благословенними грамотами.

За матеріалами прес-служби Рівненської єпархії.