Архімандрит Онуфрій співслужив архієпископу Іларіону у селі Берестя

17 листопада, у двадцять другу неділю після П’ятидесятниці, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав Свято-Покровську громаду с. Берестя Дубровицького благочиння, яка нещодавно приєдналася до Православної Церкви України.

У місцевому храмі владика Іларіон очолив Божественну літургію. За богослужінням архієрею співслужив намісник Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда), благочинний Дубровицького благочиння протоієрей Данило Ковташ, настоятель храму протоієрей Тарас Баїк та запрошене духовенство.

Під час Малого входу архієпископ Іларіон, з благословення Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, нагородив протоієрея Тараса Баїка черговою богослужбовою нагородою - правом носіння хреста з прикрасами.

По завершенні відправи владика звернувся до вірян з повчальним словом та відзначив активних парафіян Митрополичими та Архієрейськими благословенними грамотами.

У свою чергу протоієрей Тарас Баїк подякував архієрею за візит та очолену ним молитву.

За матеріалами прес-служби Рівненської єпархії