Монастирське богослужіння у неділю 22-гу після П`ятидесятниці

17 листопада 2019 року Божого у неділю 22-гу після П`ятидесятниці, свята Православна Церква святкує Прп. Меркурія, посника Києво-Печерського, в Дальніх печерах (XIV). Свт. Павла (Конюшкевича), митрополита Тобольського (1770).

У суботу ввечері у Трьохсвятительському храмі Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах було відслужено  Всенічне Бдіння.

А в сам недільний день Божественну літургію, яку з благословення намісника обителі архімандрита Онуфрія (Ляди) очолив ієрей Сергій Баранецький у співслужінні ієродиякона Іллі (Соцького).

По завершенні богослужіння було відслужено молебень, під час якого були виголошені додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців.

Після молебню отець Сергій, подякував братії, присутнім за спільну молитву та привітав усіх парафіян з недільним днем.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
монастиря на Повстанських могилах