Монастирське богослужіння в суботу 22-ої седмиці після Пятидесятниці

16 листопада 2019 року Божого, в суботній день неділі 22-ої після П`ятидесятниці, у Гурбинському Свято-Воскресенському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах в домовому Трьохсвятительському храмі було звершено богослужіння, яке очолив з благословення намісника монастиря ієромонах Лука (Зань) у співслужінні прот. Віталія Петрюка та ієромонаха Марка (Лісного) .

За літургією молилися медичні працівники Здолбунівської Центральної Районної Лікарні.

По завершені богослужіння братією монатиря було відслуженно молебень до Богородиці який очолив наміник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда), він же звернувся до паломників з повчальним словом і привітав усіх присутніх у святій обителі.

Опісля було проведену пізнавальну екскурсію монастирем. На кінець паломники подякували наміснику та братії за теплий прийом.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"