Монастирське богослужіння у неділю 21-шу після П`ятидесятниці

10 листопада 2019 року Божого у неділю 21-шу після П`ятидесятниці та в день пам`яті мучениці Параскеви-П`ятниці, у домовому Трьохсвятительскому храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку чолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієрея Сергія Баранецького, диякона Андрія Бурдика та ієродиякона Іллі (Соцького).

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів.

По завершенні богослужіння братія відслужила недільний молебень.

В кінці молебню отець Онуфрій, виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву і помазав освяченим єлеєм.

Прес-Служба Свято-Воскресенського

чоловічого монастиря на Повстанських Могилах