Архімандрит Онуфрій співслужив архієпископу Іларіону у Свято-Покровському соборі в день його Тезоіменитства

3 листопада 2019 року, у 20-ту неділю після П’ятидесятниці, Православна Церква вшанувала пам’ять преподобного Іларіона, схимника Печерського. В цей день правлячий архієрей Рівненської єпархії - архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон відзначив день свого Тезоіменитства.

З цієї нагоди у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Рівне було звершено Божественну літургію, яку очолив владика Іларіон.

На початку відправи архіпастир освятив копію ікони Божої Матері «Одигітрія-Дорогобузька», яка буде розміщена у нижньому храмі Покровського собору.

За літургією архієрею співслужив архімандрит Кіріон (Інасарідзе), архімандрит Онуфрій (Ляда) та інші намісники монастирів, секретар єпархії протоієрей Сергій Лучанін, а також благочинні, клірики кафедральних соборів та прибуле духовенство.

Під час Малого входу владика Іларіон, з благословення Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, відзначив протоієрея Ігора Саковського черговою богослужбовою нагородою - правом носіння митри.

Після Євангельського читання архіпастир звернувся до вірян з повчальним словом.

За богослужінням архієпископ Іларіон звершив ієрейську хіротонію над дияконом Іваном Давидюком та дияконську хіротонію над іподияконом Сергієм Берчуном.

По завершенні літургії був відслужений молебень перед іконою з часткою мощей преподобного Іларіона, схимника Печерського. Потім із словами вітань на адресу архієрея звернулись священослужителі, вихованці недільної школи та парафіяни.

На завершення відправи владика Іларіон подякував усім за вітання, після чого було проспівано уставне многолітня.

За матеріалами прес-служби Рівненської єпархії.