Монастирське богослужіння у неділю 20-ту після П`ятидесятниці

3 листопада 2019 року Божого у неділю 20-ту після П`ятидесятниці, у Трьохсвятительському храмі, Свято-Воскресенського Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив з благословення намісника монастиря архімандрита Онуфрія (Ляди) ієромонах Лука (Зань) у співслужінні ієрея Сергія Баранецького.

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів.

По завершенні богослужіння братія відслужила недільний молебень.

В кінці молебню отець Лука, виголосив повчальну проповідь та подякував за спільну молитву всім прихожанам нашого монастиря.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
монастиря на Повстанських могилах