Монастирське богослужіння Дмитрівської поминальної суботи

02 листопада 2019 року, у Димитрівську поминальну суботу, у Гурбинському Свято-Воскресенському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було звершене поминальне богослужіння.

Напередодні ввечері під час вечірнього богослужіння братія обителі особливими молитвами та чинопослідуванням поминала усіх померлих Православних християн.

У суботу ж вранці у головному Воскресенському храмі монастиря було відслужено Божественну літургію яку очолив намісник обителі архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань).

По завершенні богослужіння братією обителі була відслужина панахида за всіх від віку спочилих християн, та за тих полеглих які за віру Православну і волю України віддали своє життя.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"