Монастирське богослужіння в день свята Покрови Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії

14 жовтня Православна Церква вшановує свято Покрови Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Вседіви Марії.

В цей день, - свята Покрови Пресвятої Богородиці, у Свято-Воскресенському монастирі на Повстанських Могилах було звершено урочисте богослужіння яке очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда).

За літургією його високопреподобію співслужив клірик Свято-Воскресенського собору ієрей Роман Сєткін.

Помолитись за святковою літургією до храму прибула велика кількість вірян з сусідніх сіл та районів.

За літургією були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та про подолання розділення Української Православної Церкви.

У своїй проповіді ігумен Онуфрій висвітлив подію явлення Божої Матері у Константинополі та зосередив увагу вірян на любові і заступництві благої Матері усього Християнського світу яку проявляє Цариця Небесна до своїх дітей.

По завершенні літургії намісник, - ігумен Онуфрій відслужив панахиду за загиблими воїнами УПА, та усіма воїнами, які борючись із супостатом віддали своє життя за мир та збереження нашої Української держави.

Після завершення панахиди намісник  привітав духовенство та усіх вірних із причастям святих Христових Таїн, а також звернувся до вірних із повчальним словом побажавши щоби Пресвята Владичиця не залишала нас – людей, своєї опіки та заступництва, і завжди покривала чесним своїм омофором.

По звершенні богослужіння віряни та усі присутні за участю намісника монастиря співали пісні присвячені Україні а також виголошували многоліття Святійшому Патріарху Філарету, Архієпископу Рівненському та Острозькому Іларіону, ігумену Онуфрію, а також усім вірним Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Прес-Служба Свято-Воскресенського

чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"