АНОНС: 25 жовтня 2019 р. 13:00 – Церемонія перепоховання вояків УПА

25 жовтня 2019 року Божого в урочищі Гурби, на території Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських могилах, відбудеться Церемонія перепоховання вояків УПА.

Рештки 8-ми бійців УПА, які загинули в боротьбі з частинами НКВС у 1944 році, перепоховають в крипти Меморіалу «Герої Гурбинської битви».

Початок церемонії о 13:00 годині.

У рамках церемонії будуть звершені заупокійні богослужіння, які очолить Високопреосвященний митрополит Переяслав-Хмеельницький і Вишневський Олександр (Драбинко)

Останки вояків були знайдені влітку 2019 року на території Дубенського району неподалік урочища Гурби. Пошукові роботи відбулися під час проведення експедиції, організованої Українським інститутом національної пам’яті та комунальним підприємством Львівської обласної ради з питань здійснення пошуку поховань учасників національно – визвольних змагань та жертв воєн, депортації і політичних репресій «Доля».

Запрошуємо усіх віддати шану тим,
хто життя своє поклав за нашу з Вами свободу
та за незалежність нашої Держави!