всі новини >>>

Митрополит Епіфаній у Рівному звершив заупокійну літію за загиблими захисниками Батьківщини

Свято-Воскресенський Гурбинський чоловічий монастир на Повстанських могилах

Предстоятель помісної Української Православної Церкви Блаженнійший Митрополит Епіфаній в день Покрови Пресвятої Богородиці та в День захисника України 14 жовтня 2019 року звершив заупокійну літію за захисниками Батьківщини у м. Рівне на кладовищі «Нове» біля могил Героїв Небесної сотні та Героїв, які віддали своє життя в зоні АТО.

 

Його Блаженству співслужили архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон та місцеве духовенство.

 

Після завершення літії Блаженнійший Митрополит Епіфаній звернувся зі словом до матерів, дружин та рідних загиблих героїв.

 

«Ми згадуємо у своїх молитвах наших новітніх героїв – тих, хто відійшов у вічність, віддавши найдорогоцінніший скарб – свої життя – за те, щоб ми з вами мали мирне небо над головою. Віримо, що Господь упокоїв їхні душі у Царстві Небесному, і саме через молитву ми проявляємо до них свою любов. Любов, яка надихає кожного з нас боротися за те, щоб Українська держава була вільною і єдиною», – зазначив Предстоятель Православної Церкви України.

 

Митрополит Епіфаній також сказав, що «жертва, яка принесена ними, ніколи не буде забута нами, а ми завжди будемо пам’ятати їхній героїчний подвиг, бо для нас вони, справді, є героями, яких ми повинні пам’ятати, молитися і робити все задля того, щоб їхній подвиг не пройшов марно.

 

Отже, в цей величний день Покрови Матері Божої молитимемося, щоб Господь дав їм нетлінний вінець у Царстві Своєму, а ми й надалі пам’ятатимемо їхній подвиг і молитимемося за те, щоб в Україні запанував справедливий мир».