Предстоятель освятив розписи в Успенському храмі м. Здолбунів та очолив читання акафіста до Пресвятої Богородиці

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 13 жовтня 2019 року в м. Здолбунів освятив розписи в Успенському храмі та очолив читання акафіста до Пресвятої Богородиці.

Предстоятелю Православної Церкви України співслужив митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископ Вінницький і Тульчинський Михаїл, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, єпископ Рівненський і Сарненський Гавриїл, настоятель собору ігумен Димитрій (Ющак), запрошене та місцеве духовенство.

За богослужінням до Пресвятої Богородиці молилися представники місцевої влади та численна кількість вірян.

Після акафіста Предстоятель звернувся до парафіян із архіпастирським словом, у якому закликав вірян дякувати Богу за всі благодіяння та молитися до Пресвятої Богородиці, щоб Вона покрила нас Своїм чесним омофором.

Також Його Блаженство за заслуги перед помісною Українською Православною Церквою відзначив орденом святого архістратига Михаїла II ступеня Дацюка Олега, медаллю святого архістратига Михаїла Петра Іванцова, Олександра Іскова, Анатолія Юрчука та Благословенною Грамотою з відзнакою Сергія Кондрачука.

Наприкінці архієпископ Іларіон від імені громади та від себе особисто подякував Предстоятелю за візит та подарував ікону Пресвятої Богородиці.