Архімандрит Онуфрій взяв участь у богослужіннях з нагоди Дня тезоіменитства митрополита Димитрія

4 жовтня 2019 року Божого (21 вересня ст.ст.), у день пам`яті віднайдення мощей святителя Димитрія Туптала, митрополита Ростовського, своє тезоіменитство святкував керуючий Львівсько-Сокальською єпархією, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

З цієї нагоди, з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, священноархімандрита Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських могилах, намісник Гурбинської обителі архімандрит Онуфрій (Ляда) взяв участь у святкових богослужіннях, зокрема співслужив за Божественною Літургією у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Львова. За богослужінням також молився насельниик монастиря ієромонах Лука (Зань).

Після відпусту та привітання співслужачих архієреїв до владики Димитрія за дорученням керуючого Рівненською єпархією зі словами вітання та щирими побажаннями звернувся архімандрит Онуфрій.

Вітаючи митрополита Димитрія з Днем тезоіменитства отець-намісник від імені владики Іларіона передав йому подарунок – оздоблену вишивкою та камінням архієрейську митру.

У свою чергу владика Димитрій подякував за теплі слова вітання та приємний подарунок.

Прес-служба Гурбинського
Свято-Воскресенського монастиря