Архімандрит Онуфрій очолив богослужіння у Хрестовоздвиженському храмі с. Богдашів з нагоди престольного свята

27 вересня 2019 року Божого, у день свята Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього, у Хрестовоздвиженському храмі с. Богдашів Здолбунівського району Рівненської області відбулись урочисті богослужіння.

З нагоди престольного свята після утрені з чином винесення Хреста Господнього та водосвятного молебню тут було відслужено Божественну Літургію, яку на запрошення настоятеля храму протоієрея Тараса Волянюка очолив намісник Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських могилах архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні запрошеного духовенства Рівненської єпархії. Дияконське служіння здійснював штатний клірик Гурбинської обителі диякон Андрій Бурдик.

За Літургією було піднесено особливі молитви за Україну та українських воїнів, а також за всіх парафіян храму, які на чолі з настоятелем ревно дбають про красу дому Господнього.

На запричасному проповідь про історію Свята Возвиження Хреста Господнього виголосив настоятель храму на честь Чуда Архістратига Михаїла с. Новосілки Здолбунівського благочиння ієрей Тарас Гордон.

Після відпусту Літургії було звершено традиційний Хресний хід навколо церкви, під час якого отець-архімандрит окропив вірян святою водою та звернувся до присутніх зі словами вітання з нагоди великого двунадесятого та престольного свята храму. Подякувавши настоятелеві за запрошення та привітавши присутнє духовенство і вірян зі святом отець-намісник виголосив повчальну проповідь про значення і силу Чесного і Животворчого Хреста та побажав усім, щоб як колись цар Костянтин перемагав ворогів вірою в Ісуса Христа та силою Хреста Господнього так щоб і наші воїни в скорому часі здобули перемогу над ворогом і на нашій землі Українській запанували мир і спокій.

У свою чергу настоятель храму подякував о. Онуфрію та всьому духовенству за спільну молитву.

Завершилися богослужіння уставним многоліттям та спільним співом духовного гімну "Боже Великий Єдиний".

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах