Монастирське богослужіння у неділю 14-ту після П`ятидесятниці

22 вересня 2019 року Божого у неділю 14-ту після П`ятидесятниці, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку чолив з благословення намісника монастиря архімандрита Онуфрія (Ляди) ієромонах Марк (Лісний) у співслужінні ієрея Сергія Баранецького та ієродиякона Іллі (Соцького).

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів.

По завершенні богослужіння братія відслужила недільний молебень.

В кінці молебню отець Марк, виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Прес-Служба Свято-Воскресенського

чоловічого монастиря на Повстанських Могилах