Монастирське Богослужіння в день свята усікновення глави пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана

Ввечері 10 вересня 2019 року Божого, напередодні свята Усікновення глави пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана у Гурбинському Свято-Воскресенському  чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було звершено святкове всенічне бдіння.

У сам святковий день, 11 вересня 2019 року Божого, у головному Свято-Воскресенському храмі обителі було відслужено Божественну Літургію, яку очолив намісник обителі архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужіння ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного) та ієродиякона Іллі (Соцького).

За богослужінням було піднесено особливі молитви за українських воїнів, які захищають волю і незалежність нашої Держави в зоні проведення АТО та за перемогу та збереження життя українського воїнства, настання миру й благополуччя у нашій Батьківщині.

По завершенні Літургії братія монастиря відслужила молебень перед іконою Предтечі Господнього Іоана.

В кінці молебню отець Онуфрій, виголосив повчальну проповідь, подякував братії, гостям та усім присутнім за спільну молитву і привітав усіх з святковим днем.

Прес-Служба Свято-Воскресенського

чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"