Монастирське богослужіння у 18-ту неділю по Пятидесятниці

04 жовтня 2015 року Божого Cвята Православна Церква святкує Віддання свята Воздвиження Животворчого Хреста Господнього. Ап. від 70-ох Кодрата (бл. 130). Знайдення мощей свт. Димитрія, митр. Ростовського (1752). Прп. Даниїла Шужгорського (XVI). Прп. Йосифа Заоникиївського (1612). Сщмчч. Іпатія, єпископа, та Андрія, пресвіт. (бл. 730-735). Свтт. Ісакія і Мілетія, єпп. Кіпрських. Мчч. Євсевія і Пріска.

В цей  недільний день у Свято-Воскресенському монастирі на Повстанських Могилах було відслужено Божественну Літургію, яку очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда).

По завершенні літургії був відслужений недільний молебень.

По завершенні молебню отець Онуфрій виголосив повчальну проповідь, подякував братії та присутнім за спільну молитву і привітав усіх прихожан з воскресним днем.
Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"