Намісник монастиря співслужив архієпископу Іларіону у с. Смига

Свято-Воскресенський Гурбинський чоловічий монастир на Повстанських могилах

10 вересня 2019 року архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав парафію на честь преподобного Іова Почаївського в селищі Смига Дубенського району, де очолив Божественну літургію з нагоди храмового свята.

 

На початку відправи свого архіпастиря зустріли парафіяни, які привітали владику віршованими словами та вручили архієрею коровай і квіти.

 

За літургією архієпископу Іларіону співслужив намісник Свято-Воскресенського Гурбинського чоловічого монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда), благочинний Дубенського районного благочиння протоієрей Ігор Загребельний, благочинний Млинівського благочиння протоієрей Володимир Левандовський, настоятель храму протоієрей Роман Михайлишин та прибуле духовенство.

 

Під час Малого входу архієпископ Іларіон, з благословення Митрополита Київського і всієї України Епіфанія відзначив кліриків Рівненської єпархії черговими богослужбовими відзнаками. Правом носіння митри були нагороджені протоієрей Роман Михайлишин та протоієрей Володимир Чуй.

 

По завершенні літургії відбувся хресний хід навколо храму з читанням Євангелія та окропленням вірних освяченою водою. 

 

Потім архієпископ Іларіон привітав громаду із храмовим святом та відзначив громаді Митрополичублагословенну грамоту.

 

Завершилось святкове богослужіння уставним многоліттям.


                                                                                           За матеріалами: Рівненської єпархії