Монастирське богослужіння у неділю 12-ту після П`ятидесятниці

8 вересня 2019 року Божого у неділю 12-ту після П`ятидесятниці, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив з благословення намісника монастиря архімандрита Онуфрія (Ляди) ієромонах Лука (Зань) у співслужінні ієромонаха Марка (Лісного), ієрея Сергія Баранецького та ієродиякона Іллі (Соцького).

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів.

По завершенні богослужіння братія відслужила молебень до святої мироносиці Марії Магдалини.

В кінці молебню отець Марк, виголосив повчальну проповідь та подякував за спільну молитву всім прихожанам нашого монастиря.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
монастиря на Повстанських могилах