Архімандит Онуфрій взяв участь у освячені хреста та наріжнього каменю на місці будівництва нового храму у с. Крупове Дубровицького району

29 серпня, у другій половині дня, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон освятив хрест та наріжний камінь на місці будівництва храму на честь святої праведної діви Юліанії Ольшанської у селі Крупове Дубровицького району.

За богослужінням владиці співслужив намісник Свято-Воскресенського Гурбинського монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда), благочинний Дубровицького району протоієрей Данило Ковташ, настоятель місцевої парафії протоієрей Михайло Ярема, та запрошене духовенство.

Прикінці відправи архіпастир звернувшись до парафіян із повчальним словом, в якому наголосив на тому, що храм є найвеличнішою спорудою, яка не може зрівнятися із земними будівлями, бо в ньому живе Господь. Також владика звернув увагу на те, що український народ, навіть у час захисту країни від зовнішньої агресії, починає та продовжує будувати духовні святині.

За матеріалами прес-служби Рівненської єпархії.