Архімандит Онуфрій взяв участь у закладанні капсули на місці будівництва нового храму у м. Радивилів

28 серпня, по завершенні богослужіння у Птичі, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон освятив наріжний камінь та заклав капсулу на місці будівництва Свято-Успенського храму у селі Бугаївка Радивилівського району.

За богослужінням владиці співслужив благочинний Радивилівського району протоієрей Ігор Данилюк, намісник Свято-Воскресенського Гурбинського монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда), настоятель місцевої парафії протоієрей Віталій Кравець та запрошене духовенство.

Прикінці відправи архіпастир розкрив значення храму для православного християнина та висловив сподівання, що вже найближчим часом парафіяни матимуть змогу молитися у новозбудованій святині.

За матеріалами прес-служби рівненської єпархії.