Монастирське богослужіння з нагоди Дня Незалежності України

24 серпня 2019 року Божого, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну літургію, яку чолив  з благословення намісника монастиря архімандрита Онуфрія (Ляди) ієромонах Лука (Зань).

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів.

По завершенні богослужіння братія на чолі з намісником монастиря архімандритом Онуфрієм відслужила молебень в день 28-ї річниці з Дня Незалежності України.

В кінці молебню отець Онуфрій, виголосив проповідь, привітав усіх присутніх з святковим днем, та подякував за спільну молитву.
Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах