Архімандрит Онуфрій відслужив поминальну панахиду в другу річницю упокоєння Тараса Більчука.

14 серпня 2019 року божого, виповнюєтся два роки з дня упокоєння відомого художника, учасника Революції гідності та Героя майдану Тараса Більчука.

Цього святкового дня в день памяті сімох мчч. Макавеєвих у Головному Свято-Воскресенському храмі архімандрит Онуфрій очолови поминальну панахиду.

Більчук Тарас Миколайович – всесвітньо відомий художник, Герой революції гідності, по-звірськи побитий беркутівцями на Інститутській у Києві 18 лютого 2014, нагороджений Орденом «За мужність» III ст. та Орденом Героїв Небесної Сотні у лютому 2018 року – посмертно. 14 серпня 2017 року "Небесна Сотня" поповнилася ще одним Героєм …

Бо саме тут, у стінах цього духовного й такого милого Тарасу українського храму, його тіло знайшло свій останній земний спочинок. І, звісно, не випадково. Урочище Гурби є місцем національної пам`яті про ціну незалежності нашої України, де навесні 1944 року відбувся найкривавіший та найбільший бій в історії УПА проти військ НКВС СРСР. У тому бою серед вояків УПА брало участь й мирне населення, беззбройні та неповнолітні юнаки з навколишніх сіл. Серед таких був і коршівець Більчук Микола, батько Більчука Тараса Миколайовича. Ось, напевно, головні поклик і причина, чому Тарас так часто тут бував, чим міг допомагав монастирю, заприятелював з його намісником та братією.

Вічна память Українському Герою. "Слава Україні! Героям Слава!"

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах