Монастирське богослужіння у неділю 8-му після П`ятидесятниці

11 серпня 2019 року Божого у неділю 8-му після П`ятидесятниці, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку чолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань) та ієродиякона Іллі (Соцького).

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів.

По завершенні богослужіння братія відслужила недільний молебень.

В кінці молебню отець Онуфрій, виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
монастиря на Повстанських могилах