В Гурбинській обителі вшанували пам`ять Вмч. і цілителя Пантелеймона

9 серпня 2019 року Божого в день шанування пам`яті великомученика і цілителя Пантелеймона у Гурбинському Свято-Воскресенському монастирі на Повстанських могилах було відслужено Божественну Літургію.

Богослужіння в цей день очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного), ієрея Петра Майби та ієродиякона Іллі (Соцького).

За Літургією підносилися особливі молитви за мир в Україні та благополучне повернення наших воїнів, які відстоюють волю і незалежність України на Донбасі.

По закінченні богослужіння братія монастиря відслужила молебень перед іконою святого цілителя Пантелеймона, після чого до  всіх вірян з повчальним словом звернувся отець Онуфрій і також подякував за спільну молитву та привітав всіх з святковим днем.

Опісля усіх вірян було помазано освяченим єлеєм біля ікони великомученика Пантелеймона, в якій постійно зберігається частичка його нетлінних мощей.

До святої обителі у цей день прибула великісь вірян з навколишніх сіл щоб причаститися Тіла і Крові Господьніх і у спільній молитві прославити Бога та отримати зціленя від недуги-гріха.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"