Монастирське богослужіння в день свята Різдва Пресвятої Богородиці

21 вересня 2015 року Божого Свята Православна Церква вшановує РІЗДВО ПРЕСВЯТОЇ ВЛАДИЧИЦІ НАШОЇ БОГОРОДИЦІ І ПРИСНО ДІВИ МАРІЇ. Ікони Софії, премудрості Божої (Київської). Шановані ікони Різдва Богородиці: Сямська (1524), Глинська (XVI). Лукіанівська (XVI), Ісааківська (1659). Холмської, Курської, "Знамення" (1295). Почаївської (1559), Ліснінської та Домницької (1696) ікон Божої Матері.

У неділю ввечері у Свято-Воскресенському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було відслужено Вечірнє Богослужіння

А в самий святковий день Божественну літургію, яку з благословення намісника монастиря очолив ієрей Юрій Токар у співслужінні намісника обителі ігумена Онуфрія (Ляда).

По завершенні літургії братія відслужила cвятковий молебень.

Також цього дня на запрошення прот. Олега Гаркавого, намісник монастиря відвідав Свято-Різдво-Богородичний храм смт. Мізоч, де за Божественною Літургією співслужив благочинному Здолбунівського благочиння прот. Павлу Джурі та собору духовенства які в цей день прибули на храмове свято.

По завершенні богослужіння відбувся хресний хід навколо храму з читанням чотирьох євангелій та окроплення усіх присутніх освяченою водою.

В кінці хресного ходу, настоятель храму прот. Олег Гаркавий, подякував духовенству, гостям та всім присутнім за спільну молитву і привітав усіх з храмовим святом.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"