Монастирське богослужіння в день вшанування Почаївської ікони Божої Матері

5 серпня 2019 року Божого в день шанування Почаївської ікони Божої Матері у Гурбинському Свято-Воскресенському монастирі на Повстанських могилах було відслужено Божественну Літургію.

Богослужіння в цей день очолив намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань) та ієромонаха Марка (Лісного).

За Літургією підносилися особливі молитви за мир в Україні та благополучне повернення наших воїнів, які відстоюють волю і незалежність України на Донбасі.

По закінченні богослужіння братія монастиря відслужила молебень перед іконою Пресвятої Богородиці, після чого до  всіх вірян з повчальним словом звернувся отець Онуфрій і також подякував за спільну молитву та привітав всіх з святковим днем.

Опісля усіх вірян було помазано освяченим єлеєм.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"